Survival i maskowanie

Wyświetlanie 1–16 z 61 wyników

Survival to przetrwanie, czyli zdolność i chęć utrzymania się przy życiu w trudnych warunkach do momentu uratowania lub samodzielnego wydostania się z opresji. W ofercie WOJ-POL znajdziesz sporo przydatnych produktów survivalowych. Są to: krzesiwa magnezowe, karty przetrwania, liny commando o różnej grubości i długości, liny paracord, zestawy do gotowania i podgrzewania posiłków oraz zestawy survivalowe.
Przy zakupie krzesiwa warto zwrócić uwagę na to czy składają się z dwóch części: iskrownika oraz metalowego pręta. Tak naprawdę nie potrzeba iskrownika dostarczanego przez producenta. Zamiennikiem może być pokrywka puszki, podkładka śruby, kawałek szkła, a nawet sprzączka od zegarka. Liczy się ostra krawędź.
Natomiast przy maskowaniu warto zwrócić uwagę na drobne elementy, takie jak: farby maskujące odporne na wodę i pot, po już większe: siatki maskujące w różnych kamuflażach.
W tej kategorii znajdziesz również prysznice turystyczne, piły łańcuchowe, koce ratunkowe, opaski uciskowe typu staza, materiały podgumowane wodoodporne i namioty.

Niczego nie przegap!

Dołącz do newslettera

    Designed by Make The Flow - Agencja Marketingowa