Close
ul. Nowa 8 72-320 Trzebiatów
660-780-979 kontakt@woj-pol.pl
Godziny otwarcia: Pon - pt 8.00 - 17.00

Survival to przetrwanie, czyli zdolność i chęć utrzymania się przy życiu w trudnych warunkach do momentu uratowania lub samodzielnego wydostania się z opresji. W ofercie WOJ-POL znajdziesz sporo przydatnych produktów survivalowych. Są to: krzesiwa magnezowe, karty przetrwania, liny commando o różnej grubości i długości, liny paracord, zestawy do gotowania i podgrzewania posiłków oraz zestawy survivalowe.
Przy zakupie krzesiwa warto zwrócić uwagę na to czy składają się z dwóch części: iskrownika oraz metalowego pręta. Tak naprawdę nie potrzeba iskrownika dostarczanego przez producenta. Zamiennikiem może być pokrywka puszki, podkładka śruby, kawałek szkła, a nawet sprzączka od zegarka. Liczy się ostra krawędź.
Natomiast przy maskowaniu warto zwrócić uwagę na drobne elementy, takie jak: farby maskujące odporne na wodę i pot, po już większe: siatki maskujące w różnych kamuflażach.
W tej kategorii znajdziesz również prysznice turystyczne, piły łańcuchowe, koce ratunkowe, opaski uciskowe typu staza, materiały podgumowane wodoodporne i namioty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Translate »