Odzież wojskowa

Wyświetlanie 1–16 z 62 wyników

Uniformy noszone przez przedstawicieli Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej winny wykazywać się wysokim standardem wykonania, po pierwsze z racji tego, iż noszone są przez osoby wykonujące służbę na rzecz społeczeństwa, a po drugie ze względu na warunki, w jakich są użytkowane. Odzież wojskowa obowiązuje przedstawicieli Wojsk Lądowych, Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej. Dzieli się na strój na wieczorowy, galowy, wyjściowy, służbowy, polowy, ćwiczebny i specjalny. Sytuacje, w których należy skorzystać z danego kompletu militarnego, określone są poprzez tzw. “przepisy ubiorcze”.

Odzież militarna dostępna w naszym sklepie obejmuje mundury letnie, polowe i ćwiczebne, polarowi bluzy, kurtki, spodnie bojówki, a także różnorodne nakrycia głowy: berety, czapki garnizonowe, furażerki, rogatywki, kominiarki.

Militarna odzież polowa WP

W naszej ofercie znaleźć można przede wszystkim szeroką ofertę artykułów wchodzących w skład ubioru polowego. Zgodnie z wytycznymi, powinien on składać się z beretu lub furażerki (w przypadku Sił Powietrznych), koszulki, munduru oraz trzewików. Mundur może zostać zastąpiony koszulo-bluzą i spodniami z pasem, lub w warunkach niskiej temperatury, uzupełniony o ubranie i rękawice ochronne oraz zimową czapkę.

Niczego nie przegap!

Dołącz do newslettera

    Designed by Make The Flow - Agencja Marketingowa