Rękawice

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

W naszym sklepie internetowym posiadamy wszelkie niezbędne akcesoria dla przedstawicieli służb mundurowych. Rękawiczki policyjne, jakie można znaleźć w naszym asortymencie, wykonane są bardzo wytrzymałych materiałów (m. in. skóra bydlęca i cielęca), które zapewniają funkcjonariuszom odpowiednią ochronę. Znajdą się tu dodatki o właściwościach wodoodpornych, uzyskanych dzięki membranie, które są też ocieplane wkładem z anilany. Akcesoria doskonale przylegają do dłoni dzięki dodatkowym paskom, gumkom i suwakom.

Dodatki do umundurowania

Rękawiczki skórzane są elementem wyposażenia policjantów, które wchodzą w skład ubioru służbowego, wyjściowego, galowego, a także ćwiczebnego. Zadbaliśmy więc o to, by nasi Klienci mieli dostęp do szerokiego asortymentu tych dodatków.
Oferujemy rękawce policyjne w kilku rozmiarach oraz w różnych modelach: motocyklowe, oficerskie, w kolorze całkowicie czarnym lub z białymi mankietami. Dostępne są wersje przeznaczone do używania zimą, jak i latem.

Dokładamy starań, by w naszej ofercie znaleźć można było tylko najwyższej jakości dodatki do umundurowania. Asortyment uzupełniamy więc między innymi o wyroby marki Galaskór, czyli cenionego producenta, który swoje wyroby dostarcza służbom mundurowym w Polsce i za granicą.

Zobacz jak dobrać rozmiar rękawiczek

Niczego nie przegap!

Dołącz do newslettera

    Designed by Make The Flow - Agencja Marketingowa