Mundury

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyróżniamy trzy rodzaje umundurowań, które są zależne od przynależności do rodzaju Sił Zbrojnych, jednostek wojskowych i specjalności. Są to: Siły Powietrzne, Marynarka Wojenna oraz Wojska Lądowe.
Umundurowanie żołnierzy składa się z ubiorów: wieczorowego, galowego, wyjściowego, służbowego, polowego, ćwiczebnego, specjalnego.
W naszym sklepie woj-pol znajdziesz Mundur Polowy letni i zimowy wzór 2010, Mundur Polowy 2019 wzór 124L/MON i Mundur Polowy 2019 wzór 124P/MON oraz Mundur Ćwiczebny Multicam.

Za ich pomocą określa się przynależność do Sił Zbrojnych, powinny zatem zawsze być noszone zgodnie z przepisami ubiorczymi. Przedstawione w tej kategorii mundury Wojska Polskiego nasz sklep internetowy oferuje wszystkim tym, którzy poszukują najnowszych wersji uniformów, zgodnych z wytycznymi Ministerstwa Obrony Narodowej.

W naszej ofercie posiadamy uniformy zimowe i letnie, polowe i ćwiczebne oraz sprzedawane osobno bluzy od munduru. Polową wersję uniformu posiadamy we wzorach z 2010 i 2019 roku (odpowiednio 123UL/MON i 124P/MON) w kamuflażu typu “Pantera”. Ubrania zostały wykonane z odpornej na rozdarcia tkaniny, wzmocnionej techniką rip-stop. Pozwala to na ich większą wytrzymałość podczas ćwiczeń i szkoleń na poligonie.

Odzież ćwiczebna WP wykonana w nadruku typu Multicam dostępna jest w wersji letniej oraz całorocznej. Bluzy posiadają osiem kieszeni, spodnie typu “bojówki” – dziewięć.

Jak dobrać rozmian munduru

Ubrania wojskowe w wariancie polowym i ćwiczebnym nasz sklep internetowy oferuje w szerokiej rozmiarówce. Zapis rozmiarów należy odczytywać w następującej kolejności: obwód w klatce (bluza)/wzrost/obwód w pasie (spodnie). Na stronach produktów zamieszczono tabele pomocnicze.

Niczego nie przegap!

Dołącz do newslettera

    Designed by Make The Flow - Agencja Marketingowa