Close
ul. Nowa 8 72-320 Trzebiatów
660-780-979 kontakt@woj-pol.pl
Godziny otwarcia: Pon - pt 8.00 - 17.00

Rozporządzenia wydawane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji to dokumenty, w których należy szukać zasad ubioru funkcjonariuszy policji. Jasno określone zasadny ubioru służbowego pozwalają na łatwą identyfikację funkcjonariusza. Szeroka rozmiarówka mundurów oferowanych w naszym sklepie oraz szybka realizacja zamówień na personalizowane identyfikatory i emblematy pomaga z łatwością skompletować obowiązujący uniform.

Odzież policyjna

Znaczną cześć naszego asortymentu stanowią bluzy i spodnie do munduru ćwiczebnego, zgodne z najnowszymi wytycznymi MSWiA. Te artykuły odzieżowe sprzedawane są osobno, dzięki czemu możliwe jest skompletowanie munduru w odpowiednim rozmiarze.

Górne elementy ubioru funkcjonariuszy, dostępne w ofercie naszego sklepu, to koszulki polo, polary służbowe, bluzy polowe, kurtki letnie, zimowe i całoroczne, a także kamizelki ocieplające i taktyczne.

Jeśli chodzi o dolne części ubioru, poza spodniami ćwiczebnymi oferujemy też spodnie przejściowe, zimowe i “bojówki”.

Wśród nakryć głowy znajdą się z kolei czapki zimowe, letnie czapki polowe, furażerki do munduru ćwiczebnego, czapki garnizonowe, a także ochronne pokrowce do przechowywania ich.

Wyposażenie policjanta

Ważną częścią ubioru policjanta są wszelkiego rodzaju emblematy, identyfikatory i naszywki, które mają na celu wskazanie nazwiska i stopnia funkcjonariusza, a także wydziału, w którym pełni służbę. Nasz sklep policyjny posiada bogatą ofertę imienników, pagonów, otoków na czapki, rombów, emblematów i korpusówek. Identyfikatory z nazwiskiem funkcjonariusza występują w dwóch wersjach: w postaci metalowej tabliczki lub materiałowej naszywki. Przepisów dotyczących tego, który z nich obowiązuje w przypadku jakiego ubioru, również należy szukać w rozporządzeniach MSWiA.

Asortyment sklepu obejmuje też odznaki z grawerem, etui na legitymacje i przepustki, a także łańcuszki i breloki. Znajdzie się tu również wyposażenie takie, jak kajdanki i gaz pieprzowy.

W sklepie znajdują się również akcesoria do stroju galowego – sznury galowe dla funkcjonariuszy o stopniu szeregowego, podoficera, aspiranta, chorążego i oficera.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą odzieży i akcesoriów używanych. Dbamy o to, by produkty z drugiej ręki były w dobrym stanie.

Wyświetlanie 1–24 z 184 wyników

Translate »