Close
ul. Nowa 8 72-320 Trzebiatów
660-780-979 kontakt@woj-pol.pl
Godziny otwarcia: Pon - pt 8.00 - 17.00

Różne stylizowane wizerunki Orła Białego od stuleci pojawiają się w heraldyce, a także w ubiorze polskich sił zbrojnych. Za herb Polski uznawany jest zaś dopiero, gdy w koronie zostaje umieszczony na czerwonej tarczy. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się naszywki odpowiadające wymaganiom poszczególnych ugrupowań Wojska Polskiego. Można zaopatrzyć się tu na przykład w orzełki strzeleckie i do czapek garnizonowych, naszywki przeznaczone na berety różnych formacji, emblematy na furażerki Sił Powietrznych czy też w obowiązujący herb RP do mundurów wyjściowych.

Naszywki na nakrycia głowy

Orzełki umieszczone są na tłach w różnych kolorach: czarnym (dla Marynarki Wojennej i jednostek pancernych), bordowym (Kawaleria Powietrzna i jednostki powietrznodesantowe) zielonym (jednostki lądowe) i wielu innych, w zależności od formacji. Wzór nanoszony jest bajorkiem lub haftem komputerowym.

Orzełki wojskowe można zamówić także w większych ilościach. W takim wypadku zapraszamy do wcześniejszego skontaktowanie się ze sklepem internetowym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Translate »