Close
ul. Nowa 8 72-320 Trzebiatów
660-780-979 kontakt@woj-pol.pl
Godziny otwarcia: Pon - pt 8.00 - 17.00

Prezentowane w tej kategorii elementy uniformu w kolorze granatowym spełniają najnowsze wytyczne Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, dotyczące wyglądu ćwiczebnego stroju funkcjonariuszy policji.

Mundury policyjne wykonane zostały z bawełny i poliestru. Bluza posiada kieszenie na klatce piersiowej i rękawach o wielkości pozwalającej na umieszczenie w nich na przykład bloczku mandatowego. Przewidziano na niej miejsce na umieszczenie identyfikatora oraz logo. Z kolei spodnie o prostej nogawce zapinane są na zamek oraz dwa guziki. Posiadają kieszenie na wysokości ud i łydki. Można je nosić wpuszczone w buty lub wypuszczone na zewnątrz.

Niniejszy ubiór obowiązuje funkcjonariuszy z wydziałów patrolowych, interwencyjnych, patrolowo-interwencyjnych oraz konwojowych, a także tych opiekujących się psem służbowym oraz przebywających w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

Mundury ćwiczebne oraz akcesoria policyjne

W asortymencie umieściliśmy bluzy i spodnie do munduru ćwiczebnego w szerokiej rozmiarówce. Oba rodzaje produktów sprzedawane są osobno, dzięki czemu samodzielnie możesz dopasować odpowiednie ich rozmiary i skompletować dobrze dobrany uniform.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Translate »