Close
ul. Nowa 8 72-320 Trzebiatów
660-780-979 kontakt@woj-pol.pl
Godziny otwarcia: Pon - pt 8.00 - 17.00

1. Klient może wybrać następujący sposób odbioru lub dostawy towaru:
a. Kurier (GLS): 20,00
b. Paczkomaty InPost: 13,00
c. Kurier Inpost: 15,00zł

2. Klient może również zaproponować inny sposób odbioru lub dostawy towaru (w takim przypadku zaleca się kontakt ze Sprzedawcą poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: kontakt@woj-pol.pl celem uzgodnienia szczegółów)

Wymiany, zwroty i reklamacje

Zaleca się złożenie reklamacji pisemnie lub za pomocą wiadomości e-mail na adres kontakt@woj-pol.pl W celu przyspieszenia i ułatwienia rozpatrzenia reklamacji zaleca się przesłanie także informacji o numerze zamówienia oraz jego dacie.
1. Rozpatrzenie reklamacji następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 7 dni.
2. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny podany przez Klienta sposób.

Więcej informacji w regulaminie.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia wynosi średnio do 2 dni roboczych (od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy). Czas ten należy liczyć w następujący sposób:

1. w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem: od momentu zawarcia umowy zgodnie z § 3 do chwili skompletowania i wysłania zamówionych towarów.
2. w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub płatności elektroniczne: od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy do chwili skompletowania i wysłania zamówionych towarów.
3. Czas dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu odbioru, dostawy lub rodzaju towaru.

Translate »