Close
ul. Nowa 8 72-320 Trzebiatów
660-780-979 kontakt@woj-pol.pl
Godziny otwarcia: Pon - pt 8.00 - 17.00

OFERTA CENOWA DLA KLASY MUNDUROWEJ

Kategoria: Product ID: 18310

Opis

OFERTA CENOWA DLA KLASY MUNDUROWEJ

LP.NAZWA ASORTYMENTUJ.M.ILOŚĆCENA (ZŁ)SUMA
1Kamizelka taktycznaszt.30190,005700,00
2Gumowa atrapa karabinka z pasem nośnymszt.30180,005400,00
3Hełm ochronny materiał ABSszt.30140,004200,00
4Busolaszt.1090,00900,00
5Okulary ochronne balistyczneszt.3045,001350,00
6Replika ASG z magazynkiem AKszt.5900,004500,00
7Maska przeciwgazowa MP5szt.2200,00400,00
8Saperka z trzonkiem drewnianym + pokrowiecszt.1090,00900,00
9Komplet kpp + nosze medycznekpl.11200,001200,00
10Staza taktycznaszt.550,00250,00
11Radiotelefon PMR (w zestawie)szt.3200,00600,00
12Przybory do walki wręcz gumowe atrapy: pistolet, saperka, nóż, ochraniacze na głowę (pakiet dla 10 osób)kpl.14000,004000,00
13Makieta broni szkoleniowej (karabinek rozbieralny systemu AK)szt.22690,005380,00
14Replika granatu ręcznego (treningowy)szt.480,00320,00
15Kurtka typu Goretex firmy TEXARszt.30330,009900,00
Koszt pakietu (brutto)45 000,00 zł
Dostawa po wybraniu naszej oferty w ciągu 5-10 dni, oprócz pozycji 13, która  będzie odbierana od producenta broni pod koniec grudnia lub do 15 stycznia.
Koszt dostarczenia towaru ponosi sprzedawca.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „OFERTA CENOWA DLA KLASY MUNDUROWEJ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *